Psychoterapia grupowa dla młodzieży
Poniedziałki:
17:00 - 18:30 Zapraszamy osoby od 12 do 14 r.ż. (6-8 klasa)
18:30 - 20:00 Zapraszamy osoby od 14 do 18 r.ż. (szkoła średnia)
Zapraszamy na Inspirującą Psychoterapię Grupową dla Nastolatków - Odkryj Siłę Wspólnego Rozwoju!
Jak nawiązać wartościowe relacje z rówieśnikami, zyskać samoświadomość, poradzić sobie z obniżeniem nastroju, niską samooceną? Jak poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami z przeszłości? Jak funkcjonować z diagnozą ASD, ADD i ADHD? Jak działania sprzyjają wyjściu z depresji i zaburzeń adaptacyjnych? Jak poradzić sobie z OCD? Jak przełamać niechęć do szkoły?
Jeśli szukasz odpowiedzi, na choćby jedno z powyższych pytań, zastanów się nad wzięciem udziału w spotkaniach grupowych, które odbywają się we w naszej placówce.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Czas trwania zajęć – 1,5 godziny. Cena za jedne zajęcia – 85 zł.
Przed przystąpieniem do grupy obowiązuje konsultacja wstępna z terapeutką. Cena konsultacji - 85 zł.
Dlaczego warto dołączyć do naszej grupy?
Wspierające środowisko: Nasza grupa to miejsce, gdzie poczujesz się zaakceptowany(a), zrozumiany(a) i otoczony(a) wsparciem przez rówieśników w podobnym wieku.
Rozwijanie empatii i umiejętności społecznych: Poprzez interakcje w grupie, nauczysz się empatii, asertywności i skutecznej komunikacji - umiejętności niezbędnych na drodze do budowania trwałych relacji.
Wszechstronny rozwój osobisty: Nasza psychoterapia grupowa opiera się na różnorodnych technikach terapeutycznych, które pomogą Ci odkryć swoje mocne strony i zrozumieć, jak radzić sobie z wyzwaniami.
Bezpieczne miejsce do dzielenia się: Każdy uczestnik może dzielić się swoimi myślami, uczuciami i doświadczeniami, w atmosferze zaufania i poufności.
Wsparcie doświadczonego psychoterapeuty: Nasza grupa prowadzona jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych psychoterapeutów, którzy tworzą atmosferę pełną szacunku i zrozumienia.
Rozbudzenie kreatywności: Poprzez różnorodne aktywności terapeutyczne, nasza grupa stymuluje kreatywność i pomoże Ci wyrazić swoje uczucia w bezpieczny i twórczy sposób.
Osoby prowadzące grupy
Paulina Domagała

Wykształcenie:
-
psychologia
-
socjologia
-
seksuologia kliniczna
-
studium pedagogiczne
-
szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej
Prowadziła szkolenia dla psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów:
-
"Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne
i zaburzenia osobowości anankastycznej – diagnoza różnicowa oraz proces terapeutyczny" -
"Seksualność dzieci i nastolatków"
Publikuje w czasopismach naukowych, wielokrotnie była ekspertem w telewizji, radiu
i prasie.
Obszar pracy:
-
OCD
-
ADHD
-
ASD
-
zaburzenia osobowości
-
depresja
-
zaburzenia nastroju
-
zaburzenia emocjonalne
-
zaburzenia lękowe
-
zaburzenia nerwicowe
-
niskie poczucie własnej wartości
-
problemy w relacjach
-
problemy natury seksuologicznej
-
konsultacje rodzicielskie
-
tworzenie opinii do sądu
Karolina Kryś

Psycholog, certyfikowana interwenka kryzysowa , certyfikowana terapeutka TUS
Ukończyła szkolenie uzyskując tytuł praktyka w zakresie metod: „Kid’s Skills – Dam Radę oraz I’m Proud of You – Jestem z Ciebie Dumny”, które wykorzystują podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Doświadczenie zdobywała między innymi w poradni zdrowia psychicznego, jak i w działaniach wolontariackich.
Odbyła szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej (Centrum Terapii Dialog), zaburzeń odżywiania (Psychotesto) i spektrum autyzmu (Akademia Psychokliniki). Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach, webinarach i kursach.
Jest osobą empatyczną i niezwykle ciepłą. Uwielbia dzieci, a dzieci uwielbiają z nią pracować. Najważniejsze jest dla niej stworzenie atmosfery pełnej zaufania, akceptacji, otwartości i poczucia bezpieczeństwa. W Dobrym Miejscu współprowadzi zajęcia grupowe, treningi oraz warsztaty.
Jan Czechowicz

Jestem absolwentem psychologii na Uniwersytecie SWPS. Obecnie jestem w trakcie akredytowanego całościowego 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo -behawioralnym organizowanego przez Centrum CBT EDU. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończyłem 3 semestralne studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego, szkolenie 1 stopnia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) organizowane przez Centrum TSR, szkolenie 1 i 2 stopnia z treningu umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży (TUS) organizowane przez Studio Psychologiczne. Doświadczenie kliniczne zdobywałem odbywając staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Dziennym Oddziale Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania. Prowadziłem także zajęcia z zakresu psychologii w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Warszawie. Obecnie jestem zatrudniony w liceum z oddziałami integracyjnymi gdzie współpracuje głównie z nastolatkami w spektrum autyzmu. W szkole prowadzę TUS oraz zajęcia usprawniające funkcje poznawcz




